Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » DUGUN HIKAYESI

Düğün Hikayesi

Bu paket Gelinin evinde fotoğraflanması, gelin evinden çıkış, kuaförde hazırlık süreci, damat ile karşılaşması, dış çekimi ve ilk dans anına kadar olan video çekimi kapsar. Kuaförde sabah buluşarak hazırlık sürecinin videoları çekilir. Daha sonra Gelin ve Damat için özel olarak seçilen mekana gidilerek Dış Mekan Fotoğraf Çekimi gerçekleştirilir. Dış mekan çekimi yaklaşık 2 – 3 saat sürmektedir. Daha sonra Düğünün yapılacağı Mekana gidilerek ilk dansa kadar doğal pozlardan oluşan video çekimleri yapılır.
 
Düğün hikayesi kız isteme, nişan ve düğün günü hazırlık sürecini sizin ve ailenizin en doğal hallerini ile yakalanıp kurgulanarak hazırlandığı 3 veya 6 dakikalık kısa film çalışmalarına denilmektedir. Düğün hikayesi yıllarca saklayabileceğiniz eğlenceli komik ve duygusal anlarınızın kurgulanmış olduğu size özel bir kısa filmdir. Bu çalışma kendi içinde farklı şekil, tarzlarda uygulanabilmektedir sizden istenilen sadece nasıl birşey istediğinizi ekibimizle olan görüşmemizde eksiksiz olarak anlatmanızdır. Ekibimiz sizinle olan görüşmesi sonrasında özelliklerinize uygun bir kısa film çalışması gerçekleştirir.
Düğün hikayesi; ayarlamış olduğunuz fotoğrafçıların yeteneklerine ve yaratıcılıklarına bağlı olarak tüm düğünün özeti halinde hazırlanmış video ve albüm formatında düğün resimlerinizin olduğu harika bir tasarımdır. Bu tasarım sayesinde elinize harika anıların ve herkesin gülümsediği en hoş anlar hikayeleştirilmiş şekilde geçecektir. Düğün hazırlığından başlayarak düğün bitimine kadar olan kısmını anlatan bir video ve albüm formatı sayesinde sizin bilmediğiniz anlarda düğününüzde yaşanan güzel anıları görebileceksiniz. Resimlerin eskimesinin ve saniyelik bir anı anlatmasının yanı sıra düğün hikayesi tüm düğününüzün özetini kolaylıkla anlatan bir tasarımdır.
 
Gelinin kuaför hazırlıkları, damadın berber hazırlıkları, araba süsletme, evden gelin alma, gelinin evden çıkarılışı, düğün mekanına giden konvoy, gelin odası, davetlilerin gelişi ve düğününüze dair daha birçok şey fotoğraflanarak en güzel şekilde hikayenize sizin için yansıtılır. Bu sayede siz de sevdiklerinizle ne kadar güzel bir gün yaşadığınızı her an hatırlayabilirsiniz.